Sprawdź swój koszyk
Vega Kawecki | Vega Kawecki
Nowa Szakla Green Pin Super !
 
2017-03-31
Nowa Szakla Green Pin Super !

 

 

Szakla Super Green Pin z wkręcanym sworzniem jest stosowana do podnoszenia i przenoszenia stosunkowo lekkich ładunków (zakres DOR dla tej szakli rozciąga się w zakresie od 3,3 T do 12,5 T wytrzymałości). 

Producent rekomenduje używanie tej szakli w miejscach, gdzie występuje konieczność częstego montażu oraz demontażu zestawu podnoszącego, w którym została zastosowana.

Klasa 8 stali ( w szakli Green Pin Standard wykorzystana jest klasa 6 stali) pozwala na uzyskanie większej wytrzymałości obciążeniowej (DOR) przy jednoczesnym zachowaniu wymiarów szakli standardowej.

W celu zmniejszenia zużycia oraz zwiększenia żywotności komponentów stosowanych wraz z szaklą (np. łańcuchów, lin, zawiesi pasowych) zastosowane zostało dodatkowe nawiercenie gwintu na sworzeń ( patrz :   http://www.vegakawecki.pl/pl/blog/od-dzisiaj-wkrecamy-jeszcze-bardziej.html)  , które pozwala na calkowite schowanie się 

sworznia, dzięki czemu pozostałe elementy pracują na stosunkowo gładkiej powierzchni roboczej.

W celach identyfikacyjnych (podobnie jak jej "starsza koleżanka", szakla Green Pin Super G-5263 - z zabezpieczeniem) została pomalowana górna część kabłąka (na kolor zielony), co pozwala w prosty i szybki sposób

odróżnić ją od szakli standardowych.

 

 

 

 

 

 


vega

bloglinked infb

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe „VEGA” Piotr Kawecki

Ul. Okrętowa 4d

74-320 Barlinek

Tel./fax. 095/746 31 41, 00 24 , 00 69

www.vegakawecki.pl

vega@vegakawecki.pl


 

 

 

1
5
3
4
Excel logo
NEWSLETTER
Facebook